Chemia gospodarcza Prosto Z Włoch

Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów znanej włoskiej marki dlatego można nam zaufać, że produkty które oferujemy są w 100% oryginalne.

Włoski producent marki SOFT rozpoczął swoją działalność 1969 roku. Pierwsze produkty zostały wprowadzone na rynek w roku 1970 . Również marka SOFT , która po dziś dzień jest czołowym produktem. W 2000 roku system jakości firmy został certyfikowany przez TUV Italy.

W 2012 roku Firma przystąpiła do programu Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Mydła, Detergentów i Produktów do Konserwacji (A.I.S.E.) i uzyskała certyfikat „Karta na rzecz zrównoważonego oczyszczania”.

W roku 2015 producent zdobywa nagrodę CONAI za opakowanie przyjazne dla środowiska.

Współpraca hurtowa

W sklepie prostozwloch.com.pl prowadzimy nie tylko sprzedaż detaliczną, ale także sprzedaż hurtową naszych towarów. 

Współpracujemy ze sklepami stacjonarnymi, internetowymi i hurtowniami. Towar importujemy bezpośrednio z Włoch i dowozimy do naszych partnerów własnym transportem, dzięki czemu nie jesteśmy zależni od firm zewnętrznych i możemy sprawnie realizować wszystkie dostawy.

Aby uzyskać więcej szczegółów na temat naszej oferty, możliwości zakupu oraz warunków współpracy, prosimy o kontakt pod adresem email kontakt@prostozwloch.com.pl lub pod numerem telefonu 728-500-501, gdzie otrzymają Państwo szczegółowe informacje.

Wybierz oryginalne produkty Prosto z Włoch
od sprawdzonego dostawcy

Chemia gospodarcza i środki czystości dla domu

Pranie i płukanie

Dostępne u nas środki piorące pochodzą prosto z Włoch, jesteśmy ich bezpośrednim importerem. Oferowane proszki do prania i płyny posiadają skład dający pewność, że nie będą podrażniać skóry. Przy okazji zostawiając świeży i przyjemny zapach na ubraniach.

Higiena osobista

Produkty do higieny osobistej takie jak mydła i żele, płyny do kąpieli o delikatnych i przyjemnych zapachach. Mycie ciała tymi najlepszej jakości włoskimi produktami gwarantuje świeżość i czystość jakiej każdy oczekuje od wysokiej jakosci produktu.

Czyszczenie powierzchni

Nasze oryginalne Włoskie produkty do mycia kuchni, łazienki, blatów i innych elementów w domu są bardzo dokładne i bezpieczne w użyciu. Ponad to każdy z nich odznacza się przyjemnymi zapachami które wzmocnią satysfakcję z wykonanej pracy.